Zaznacz stronę

IV Konferencja Periodontologiczna 2021

Warszawa, 15 lipca 2021 r.

Drogie Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo,

W osobnym mailu wczoraj poprosiliśmy Państwa o podzielenie się z nami opinią nt. organizacji Konferencji Perio 2021 w formie hybrydowej. Bardzo dziękujemy za liczne odpowiedzi, które pomogły nam przeanalizować Państwa oczekiwania i możliwości organizacji konferencji w sytuacji ciągle utrzymującej się pandemii. Zdecydowana większość z Państwa wyraziła opinię, że preferuje formę konferencji stacjonarnej, wyrażając jednocześnie zrozumienie, że nie możliwe jest jej zorganizowanie w ciągu najbliższych miesięcy. W związku z tym Zarząd Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego podjął decyzję o odwołaniu wrześniowej Konferencji Perio 2021.

Sytuacja epidemiczna jest niestety nieprzewidywalna i w tej chwili nie jesteśmy w stanie podać Państwu nowej daty naszej Konferencji Perio. Wykładowcy zagraniczni, którym stan epidemii uniemożliwił przylot do Polski, nie decydują się jeszcze w tej chwili na podanie nowych terminów, w których mogliby planować podróż.

W związku z powyższym, pieniądze wpłacone tytułem opłaty konferencyjnej i/lub kursu zostaną Państwu zwrócone. Serdecznie prosimy o przesłanie drogą mailową na adres: biuro@perio.org.pl danych niezbędnych do wykonania przelewów zwrotnych.

Mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja spotka się ze zrozumieniem wszystkich osób, które podobnie jak my pragną spotkać się z wykładowcami, kolegami i przyjaciółmi w warunkach zapewniających bezpieczeństwo nas wszystkich podczas konferencji stacjonarnej.

Jest nam przykro, że nie spotkamy się z Państwem w tym roku, ale z nadzieją patrzymy w przyszłość i będziemy informować o naszych planach.

Z wyrazami szacunku

Prof. Renata Górska
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego